POKLADNA - VSTUPENKY


Pokladna - obchod Klokočí
Po - Pá: 13:00 - 19:00
So - Ne  2 hod před představením
Dejvická 27, Praha 6

Tel: 233 901 384

Ceny vstupenek
230 Kč až 350 Kč
Studentské vstupné 150,- Kč - vyjma představení Kytice
pro držitele ZTP průkazů 50% sleva
(slevy platí pouze pro místa na postranních balkonech a ve  2. řadě na balkoně)

Od 1. 3. 2018 jsme přistoupili ke změně v předprodeji na natáčení pořadu Všechnopárty takto:

Jednu část vstupenek bude možné prostřednictvím stránek www.semafor.cz rezervovat - max. dvě vstupenky na představení na rezervaci. Tato rezervace platí sedm dnů, během kterých je nutné si vstupenky vyzvednout osobně v pokladně divadla. Rezervace nebudou prodlužovány, nevyzvednuté rezervace se automaticky vrací do prodeje v pokladně divadla - nelze je tedy znovu rezervovat přes internetové stránky divadla.

Druhá část vstupenek je určena k přímému prodeji v pokladně divadla - max. dvě vstupenky na představení na osobu, a to maximálně na tři představení.

Datum, kdy začne předprodej divadla na novou sezónu, se dozvíte na stránkách divadla Semafor minimálně s týdenním předstihem. Na natáčení pořadu Všechnopárty nebereme telefonické rezervace.Divadlo má bezbariérový přístup.

Smluvní podmínky, na něž přistupuje divák zakoupením vstupenky:
- Divadlo Semafor si vyhrazuje možnost změny představení.
- Zakoupené vstupenky nejsou přijímány zpět. Při změně nebo zrušení představení lze vstupenku vrátit, nesmí být však použita nebo poškozena.
- Vstupenky zakoupené na hromadné objednávky lze při změně představení vrátit pouze v obchodním oddělení divadla Semafor.
- Tyto podmínky platí pouze pro vstupenky zakoupené přímo od divadla Semafor. Při zakoupení vstupenek od jiného prodejce platí jeho smluvní podmínky.


Nabízíme také rezervace představení s možností rautu.


Pokud chcete být informováni o novinkách v Semaforu stačí si zaregistrovat svůj mail

Jitka Vrbová a Semafor

U zrodu Semaforu jsem sice přímo nebyla, ale vzpomínám si, že v r. 1959 jsme my, právě imatrikulovaní studenti FF UK, takhle jednou vedli intelektuální řeči ...

...CELÝ TEXT...